Pokyny k nástupu do MŠ od 12.4.2021

Vážení rodiče,

 

přidávám informaci o testování vašich dětí a přijímání do MŠ.

MY NETESTUJEME, MY JEN DOHLÍŽÍME.

Paní ředitelka si vás a vaše dítě vyzvedne u hlavního vchodu školy a zavede vás do šatny k vyhrazenému stolu, kde si vydezinfikujete ruce a provedete test svému dítěti podle pokynů ředitelky.

Testy mohou být prováděny pouze ze zdrojů odboru školství. Pokud testování odmítnete, vaše dítě nebude přijato a bude omluveno, ale v tomto případě již není naší povinností poskytovat vám materiály pro distanční výuku. Jsme samozřejmě ochotní se s vámi domluvit.

Testování bude probíhat v pondělí a ve čtvrtek. Pokud dítě nastoupí mimo očkovací dny, bude testováno v den nástupu. Na výsledek testu si počkáte před školou, protože uvnitř budovy nejsme schopni dodržet rozestupy.

Děti budou pobývat na školní zahradě co nejvíce, dejte jim proto vhodné oblečení přiměřené počasí, batoh a nádobu na pití. Vše mějte prosím podepsané.

Děti po dobu pobytu v budově školy nebudou muset nosit roušky, respirátory budou nosit pouze pedagogičtí a nepedagogičtí pracovníci.

Zákonný zástupce po dobu pobytu v šatně musí mít nasazený respirátor typu FFP2/KN95.

Škola bez zbytečného odkladu v den získání výsledku testu elektronicky nahlásí agregované údaje o provedeném testování u dítěte do aplikace COVID forms App. Hlášení obsahuje minimálně kontaktní osobu, typ testu, celkový počet testovaných osob, počet osob s pozitivním výsledkem, počet osob s negativním výsledkem testu a počet neprůkazných testů.

 

Od úterý bude v MŠ probíhat i logopedie a ve středy angličtina. Lektorky a pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci budou rovněž testovaní.

 

Děkujeme za pochopení. Respektujeme vládní nařízení.

Držme si pěsti ať všechno zvládneme!

 

 

Michaela Mašková

Ředitelka školy

 

<<  Květen 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31