Záchrana žab - výlet
Místo konání:
Hostěnice -

VÝLET  K   HOSTĚNICKÝM   RYBNÍKŮM ekologická akce ke Dni Země

( budeme přenášet žáby přes cestu do rybníka, abychom jim zjistili bezpečnou cestu k páření, budeme zkoumat vodní ekosystém)

Kdy:          v pondělí  4. 4. 2016

Odjezd:      sraz všech dětí v MŠ v 8:15 hod.

Příjezd: asi v 11.45 hod. autobusem až k MŠ, děti poobědové si přijďte vyzvednout tak, jako normálně

-         1/2 l  pet láhev  NESLAZENÉHO  PITÍ (na šroubování, aby pití nevyteklo)

SVAČINU BEREME ZE  ŠKOLKY, ŽÁDNÉ JÍDO DĚTEM S SEBOU NEDÁVEJTE, JE TO ZBYTEČNÉ

OBLEČENÍ: podle počasí (doporučujeme sportovní)

- kalhoty na gumu!!!!

-         mikinu (flisovou)

-         tenkou bundu

-         pevné kožené boty (vyzkoušejte, zda nejsou dětem malé nebo velké)!!!!

Těm dětem, kterým bývá v autobuse špatně, dejte ráno lék proti nevolnosti (na zpáteční cestu ho dejte paní učitelce Janičce, nedávejte ho dětem do batohu).

(většina dětí ještě nikdy necestovala autobusem, jezdí jen autem a následky nevolnosti nejsou zrovna příjemným zážitkem ).

Ještě máme jednu prosbu -  žádné sladkosti, ani slazené pití a nic jiného, co není psáno, dětem s sebou nebalte a nedávejte.

Věřte nám a dejte na nás. DĚKUJEME.

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ ZŮSTANEME VE ŠKOLCE, ALE PŘIJĎTE URČITĚ VŠICHNI NACHYSTANÍ  NA VÝLET.

Hostěnice