Prominutí úplaty za vzdělání

Vážení rodiče ,
vzhledem k mimořádné situaci se dle § 123 odst. 4,5 školského zákona    osvobozuje poskytování úplaty za vzdělávání v mateřské škole.
S účinností od 1.4. 2020 do odvolání. Dodatek bude vložen do  vnitřní směrnice školy

Zápis do mateřské školy PASTELKY 2020/2021

Zápis do MŠ PASTELKY

Osobní výdej žádostí k přijetí k předškolnímu vzdělávání pouze po telefonické domluvě.
Sběr přihlášek 4.5. a 5.5. 2020.
Ostatní údaje budou upřesněny

Za kolektiv mateřské školy

INFORMACE K ZÁPISU DĚTÍ DO MŠ

1.Vstup do školy bude pouze pro osoby vybavené rouškou nebo jiným ochranným prostředkem, doporučujeme použití ochranných rukavic, zákaz vstupu osob v karanténě nebo osoby s potvrzenou nákazou (takové osoby si telefonicky nebo elektronicky domluví jiný postup)

2. Vstup do školy bude řízen a do školy budou vpouštěny pouze osoby se vztahem k zápisu (rodiče…) po skupinkách

3.Prosíme čekající před školou, aby dodržovali mezi sebou dvoumetrové rozestupy-max 2 osoby nebo chodili na rezervovaný čas.

4. zápis bude probíhat tak, že rodiče budou předávat k ověření dokumenty na vyhrazený stolek, a to v bezpečné vzdálenosti.

5. U zápisu je nutné použití jednorázových gumových rukavic. Po dvou hodinách, bude přestávka, dezinfekce

6. po ukončení zápisu se budou všechny prostory dotčené zápisem dezinfikovat

Nařízení o přijetí krizového opatření

Nařízení o přijetí krizového opatření!

Formuláře k ošetřovnému.

Vážení rodiče,
pokud  toto potvrzení potřebujete , napište prosím na ms.pastelky@ email.cz
pro ochranu zdraví,,všech zúčastněných" se toto potvrzení budou posílat  pouze emailem.A to na adresu, ze které bude oznámení odesláno.
Škola vyplňuje jen údaje o dítěti.
Michaela Mašková

Formulář: Doporučený postup pro podání žádosti o ošetřovné_uzavření škol

Formulář: Ošetřovné

<<  Duben 2020  >>