Záchranná stanice Rajhrad
01.06.

Výlet ke dni dětí do záchranné stanice dravých ptáků- ekologická akce k ročnímu projektu našeho školního vzdělávacího programu

Kdy:           ve středu 1.6.2011

Cena: 100,-Kč/dítě (autobus a vstup do stanice)- uhradit co nejdříve

Odjezd:       sraz všech dětí v MŠ v 7.45 hod.

Příjezd: asi ve 12.00 hod. autobusem až k MŠ, děti poobědové si přijďte vyzvednout tak jako normálně

-         pláštěnku

-         1/2 l  PC láhev  NESLAZENÉHO  PITÍ (na šroubování, aby pití nevyteklo)

SVAČINU BEREME ZE ŠKOLKY, ŽÁDNÉ JÍDO DĚTEM S SEBOU NEDÁVEJTE, JE TO ZBYTEČNÉ

OBLEČENÍ: podle počasí ( doporučujeme sportovní)

- kalhoty na gumu!!!!

-         mikinu (flisovou), pod ní žluté tričko s logem Pastelek

-         pevné kožené boty ( vyzkoušejte, zda nejsou dětem malé nebo velké)!!!!

-         čepici  (dle počasí- nemusí být žádná, když bude teplo, dáme dětem Pastelkové žluté kšiltovky s logem, které máme nachystané v MŠ )

Těm dětem, kterým bývá v autobuse špatně, dejte ráno lék proti nevolnosti ( na zpáteční cestu ho dejte paní učitelce Janičce, nedávejte ho dětem do batohu).

(většina dětí ještě nikdy necestovala autobusem, jezdí jen autem a následky nevolnosti nejsou zrovna příjemným zážitkem ).

Ještě máme jednu prosbu-  žádné sladkosti, ani slazené pití a nic jiného, co není psáno, dětem s sebou nebalte a nedávejte.

Věřte nám a dejte na nás. DĚKUJEME.

Pojedeme i v případě nepříznivého počasí.