Výlet do Hostěnic - Záchrana žab.
06.04. 08.45 h
Místo konání:
Hostěnice -

VÝLET do Hostěnic - „Záchrana žabího prince“

Kdy:           ve středu 6.4.2011

Cena: 50,-Kč/dítě ( na autobus tam a zpět do MŠ)- dáte v úterý p.uč.

Odjezd:       sraz všech dětí v MŠ v 8.45 hod.(odjezd od MŠ v 9.00 – nemůžeme čekat, naše ulice je jednosměrná)

Příjezd: asi ve 12.00 hod. autobusem až k MŠ, děti poobědové si přijďte vyzvednout tak jako normálně

-         pláštěnku

-         1/2 l(nebo menší)  PC láhev  NESLAZENÉHO  PITÍ (na šroubování, aby pití nevyteklo)

-         mikrotenový malý sáček (náhrada za rukavice na přenášení žabiček z cesty)

SVAČINU BEREME ZE  ŠKOLKY,NIC DĚTEM NEDÁVEJTE,JE TO ZBYTEČNÉ

OBLEČENÍ: podle počasí ( doporučujeme sportovní)

- kalhoty na gumu!!!!

-         mikinu (flisovou)

-         bundu(stačí už tenčí)

-         pevné kožené boty nebo gumáky ( vyzkoušejte, zda nejsou dětem malé nebo velké)!!!!

-         čepici  (dle počasí- nemusí být žádná, když bude teplo)

Těm dětem, kterým bývá v autobuse špatně, dejte ráno lék proti nevolnosti ( na zpáteční cestu ho dejte paní učitelce Janičce, nedávejte ho dětem do batohu).

( většina dětí ještě nikdy necestovala autobusem, jezdí jen autem a následky nevolnosti nejsou zrovna příjemným zážitkem ).

Ještě máme jednu prosbu-  žádné sladkosti, ani slazené pití a nic jiného, co není psáno, dětem s sebou nebalte a nedávejte.

Věřte nám a dejte na nás. DĚKUJEME.

V PŘÍPADĚ NEPŘÍZNIVÉHO POČASÍ ZŮSTANEME VE ŠKOLCE, ALE PŘIJĎTE URČITĚ VŠICHNI NACHYSTANÍ  NA VÝLET.

Hostěnice