Zápis do MŠ

INFORMACE  K ZÁPISU  DĚTÍ NA ŠKOLNÍ ROK  2022/2023

VYDÁVÁNÍ  PŘIHLÁŠEK

- zákonní zástupci (rodiče) získají přihlášku prostřednictvím INTERNETU on-line ve formátu pdf na  www.zapisdoms.brno.cz

- při generování přihlášky prostřednictvím internetu zadají rodiče do formuláře ČÍSLO POJIŠTĚNCE (je uvedeno na kartičce zdravotní pojišťovny dítěte) - toto číslo dítěte bude aplikací převedeno na jedinečný ČÍSELNÝ IDENTIFIKÁTOR, který zajistí anonymitu dítěte (RČ nebude nikde uváděno z důvodů ochrany osobních údajů)

- aplikace umožňuje vygenerovat pro jedno rodné číslo neomezený počet přihlášek se stejným identifikátorem (tzn., že si můžete přichystat např. 5 přihlášek a ty pak při sběru přihlášek dát do různých MŠ)

-  formulář přihlášky rodiče vyplní přímo v počítači

 

Vstup do systému (tedy vydávání přihlášek) bude rodičům umožněn  v měsíci dubnu

na stránkách : www.zapisdoms.brno.cz

 

SBĚR PŘIHLÁŠEK bude probíhat 2.5.,3.5.2022

Zápisy ke předškolnímu vzdělávání proběhnou v souladu s právními předpisy.

1.     Zápis proběhne bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců. Podání přihlášky je možné datovou schránkou, emailem s elektronickým podpisem, poštou. Je  možné i přímo do schránky u vchodu do školy

2.     Příjem žádostí o přijetí k předškolnímu vzdělávání bude od              2.5.od 7:00-18:00

3.5. od 7:00-13:00

3.Přihláška musí být řádně vyplněna a potvrzena dětským lékařem, kopie rodného listu, čestné prohlášení o trvalém pobytu

4. Nezapomeňte vyplnit emailovou adresu, datum a podpis

 

<<  Prosinec 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  91011
161718
1921232425
262728293031