map_3

publicita

Škola je zapojena do programu ERASMUS+ a je členem konsorcia statutárního města Brna.

project-erasmus

erasmus_plus

Cíl programu Erasmus +

V rámci umožnění mezinárodních výjezdů a podpor mezinárodní spolupráce přináší inovace do vzdělávání a v účastnících podporuje všeobecný rozvoj dovedností. Zpřístupňuje českým organizacím nenahraditelné zkušenosti ze zahraničí a pomáhá jim navázat cenné mezinárodní spolupráce. Zjednodušený typ projektů pro školy, který umožňuje MŠ realizovat projekty mezinárodní spolupráce s dalšími školami z různých evropských zemí. V rámci těchto projektů školy spolupracují na společném tématu a na výstupech projektu si vyměňují zkušenosti nebo organizují aktivity na mezinárodní i lokální úrovni. Veškeré výstupy projektů jsou následně šířeny i mimo zapojené školy. Tyto projekty umožňují jak školám, tak i dalším institucím navázaným svou činností na sektor školního vzdělávání, spolupracovat na projektech s cílem zlepšování vzdělávacích možností v jednotlivých evropských zemích, sdílení zkušeností, řešení aktuálních problémů školského sektoru, vyvíjení nových metodik apod.

mrkvicka1

mrkvicka4